Padomi, kā gudrāk iegādāties peldkostīmu

Cilvēkiem ir tendence laiku pa laikam iegādāties jaunu peldkostīmu, sevišķi pirms sezonas vai pēc tās, kad notiek dažādas izpārdošanas. Pāris padomi noteikti palīdzēs iepirkties vēl gudrāk gan finansiāli, gan estētiski.

Pēc ziemas slēpšanās zem lielām drēbēm, ideja stāvēt gandrīz neapbruņotam spogulī dīvainā vietā, var radīt stresu. Taču eksperti saka, ir veidi, kā mazināt nepatiku un maksimizēt ieguvumu. Pirmkārt, ņemiet vērā, ka daudzi peldkostīmi ar dažādiem stiliem, kas ir pieejami mūsdienās, var būt arī ērti. Neatkarīgi no jūsu formas vai izmēra, jūs varat atrast pareizo peldkostīmu, lai tas jūs ideāli papildinātu. Saglabājiet optimismu, jo tas ir nepieciešams solis veiksmīga peldkostīma pirkšanai. Doties iepirkties dienā, kad jūtaties pārliecināti par sevi, vai vismaz tad, kad esat labā garastāvoklī.

Padomi veiksmīgam iepirkšanās bumam:

Kad esat pārliecinātāks, sekojiet šim ekspertu padomam par peldkostīmu pirkšanu, saudzējot savu veselību glatt hår.

Dodiet savam ķermenim to, kas tam nepieciešams

Ja jūs izmantosiet savu apakšveļu kā ceļvedi tam, ko meklēt peldkostīmā, jūs samazināsiet to reižu skaitu, kad jūs jutīsieties neērti, skatoties garā spogulī. Ja, piemēram, jūs vienmēr valkājat krūšturi ar stīpiņām, un jūs zināt, ka jums ir nepieciešams šāds atbalsts, tad noteikti vajadzētu meklēt peldkostīmus ar krūšturi, kuram ir stīpiņas. Tas pats attiecas uz jūsu peldkostīma apakšējo daļu. Meklējiet griezumu un stilu, kas atdarina apakšveļas, kurās jūs jūtaties vispārliecinātākā. Ja jūs vienkārši nejūtaties apmierināti ar savu ķermeni, ja vien nevalkājat kādas noteiktas formas apģērbu, ja jūs ienīstat, kā uz jūsu ķermeņa kaut kas izskatās, atskaitot to vienu specifisko piegriezumu, tad jums ir jāmeklē peldkostīmi ar tādām pašām funkcijām.

Prioritizējiet to, kas izskatās labi

Vai jums ir pasakains krūškurvja apkārtmērs, bet ne tik labs vēders? Vai lielisks viduklis, bet ļengani augšstilbi? Izceliet jūsu labāko figūras daļu to pierakstot, pirms jūs nonākat veikalos, pēc tam meklējot piemērotus dizainus, kas akcentē jūsu saraksta trīs galvenās lietas. Ja jūs jau agrāk zināt, ko jūs meklējat, tas samazinās to “slikto izvēļu” skaitu, kuras jūs piemērāt. Tas jums arī palīdzēs nesaskumt un nepalikt ar tukšām rokām.

Piemēriet vienu izmēru lielāku

Vai jūs atradāt daudzsološu peldkostīmu un nevar sagaidīt, lai to uzmērītu? Pirms nokļūsiet ģērbtuves telpā, ņemiet divus: vienu izmēru, kuru jūs domājat, un vienu izmēru lielāku. Vispirms izmēģiniet lielāko. Nav nekas nomācošāks kā mēģināt peldkostīmu, ko mēs mīlam, tikai lai noskaidrotu, ka mums ir jāpiepūlas to uzvilt. Peldkostīmu izmēri ievērojami atšķiras no līnijas uz līniju un pat no stilu uz stila.

Paņemiet līdzi sandales

Neatkarīgi no tā, kāda laika apstākļi ir ārpusē, kad jūs pērkat peldkostīmu, paņemiet sandales. Nekas neizskatās sliktāk kā peldkostīms, kas savienots ar ziemas apaviem un zeķēm. Jūs neiegūsiet patiesu sajūtu par to, kā tērps izskatās, un jūs jutīsieties neveikli spogulī hår.

Izvēlieties veikalu, kur jūtaties ērti

Ja jums patīk stili, ko piedāvā veikals, bet pārdošanas palīdzība ir kaitinoša vai biedējoša, kā arī citi klienti ir kaitinoši, jums būs mazāka iespēja, ka pārradīsieties mājās ar peldkostīmu, kas jums patiešām patīk. Izvairīties no aktīva tirdzniecības laika. Darba dienas ir labākas nekā nedēļas nogales, un rīti ir labāki nekā pēcpusdienas vai vakari. Tas ir īpaši svarīgi, ja ģērbtuves ir kopīgas: jo mazāk cilvēku, jo mazāka iespējamība, ka tas jums traucēs un kaitinās.